Menu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 

İK Süreçlerimiz

 

Geleceğe yön veren, yaratıcı, etik değerlere bağlı, bağımsız düşünme becerileri gelişmiş, takım oyuncusu niteliklerine sahip, hızla değişen teknolojiyi takip ederek kendisi de bu değişimin öncüsü olabilecek, sürekli gelişme ve öğrenme çabası içerisindeki adayları ADALASTİK'e kazandırma amacıyla hareket ediyoruz. Siz de ADALASTİK'li olmak istiyorsanız başvuru formu için tıklayınız.

 

Üniversite öğrencilerine geleceklerini şekillendirebilmeleri için yön gösteriyoruz. Kariyer Fuarlarına katılarak onlarla bir araya geliyor, ADALASTİK'teki iş olanakları ve mezuniyet sonrası iş arama süreçleri sırasında dikkat etmeleri gereken noktalar hakkında bilgi veriyoruz. Üniversitelerde çeşitli öğrenci grupları ile irtibat kuruyor, düzenledikleri panel ve organizasyonlara katılarak destek oluyoruz.

 

 

Staj ve Aday Mühendislik ADALASTİK ailesinin parçası olma konusunda öğrencilere en iyi fikri veren uygulamalarımızdır. Her yıl yaklaşık 700 üniversite öğrencisi derslerde öğrenilen teorik bilgilerin uygulamalarını yerinde görme ve profesyonellerin bu bilgileri hayata geçirmesine tanık olma şansını ADALASTİK'te staj yaparak bulmaktadır. Lisans öğrencileri  Başvuru koşulları ve staj başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.  Ön lisans öğrencileri  Başvuru koşulları ve staj başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Aday Mühendislik sürecinde ise akademik başarısı yüksek, Mühendislik son sınıf öğrencilerinin ADALASTİK'te yarı zamanlı çalışarak iş yaşamı, mühendislik alanları ve gerçek zamanlı büyük projelerin nasıl yürüdüğünü görme fırsatını yakaladıkları bir uygulamadır. Başvuru koşulları ve formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde her yıl Meslek Liseleri'nin 12. sınıf öğrencilerine mesleki ve teknik beceri eğitimi olanağı sunulmaktadır. Mesleki eğitim başvuru koşulları ve formuna ulaşmak için tıklayınız.