Menu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 

Kalite Taahhütnamesi

1.            Kalite Taahhütnamesi

Günümüz ekonomik koşullarında müşteri tatmini, rekabet edebilirlik tartışılmaz hedef olmuştur. Bunlar ise aşağıdaki başlıca dokuz unsura odaklanmakla mümkündür.

-              Kalite ve güvenilirlik,

-              Teslimat sürelerine uyum,

-              Maliyet,

-              Müşteri memnuniyeti,

-              Hatasız üretim,

-              Çalışanların mutluluğu,

-              Sürekli gelişme,

-              Rekabetçi,

-              Verimlilik Amaçlı

-              Çevreye duyarlı çalışma

Toplam kalite anlayışını bu unsurlarla bulmak mümkündür. Şirketimizin ana hedefi toplam kalitenin temini ve kalite güvencesinin müşterilerimiz tarafından aranması olacaktır.

Ada Lastik Yönetimi, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliği sorumluluğunu alarak; kalite politikasını ve kalite hedeflerini belirlemiştir. Kalite Yönetim Sistemi strateji ve hedeflerini belirlerken, Ada Lastik stratejileri ve bağlamları dikkate alınmıştır.

Ada Lastik Yönetimi, proses yaklaşımı ve risk tabanlı düşüncenin kullanımını teşvik etmekte, Kalite Yönetim Sistemi için gerekli kaynakların varlığını güvence altına almaktadır. Ayrıca Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğinin ve Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyulmasının önemi aktarılmaktadır. Her bir sürecin amaçlanan çıktılara ulaşması için gerekli kaynaklar sağlanmaktadır. Ada Lastik Yönetmi, Kalite Yönetim Sistemi’ nin etkinliğine katkı sağlayan kişileri yönlendirerek ve destekleyerek, iyileştirme çalışmalarını teşvik etmektedir. Yönetim görevlerini yerine getiren personeli kendi sorumluluk alanında liderliklerini ve işe verdikleri önemi göstermeleri için de desteklemektedir.

Kalite Yönetim sistemlerinin yaygınlaştırılmasında öncelikli faaliyetlerimiz tüm personelimizin eğitimleri olacaktır. İmalatta sıfır hata ve tam zamanında teslim hedeflerine ulaşabilmemiz için organizasyonel ve teknolojik tüm yatırımlar işletme şartlarına göre gerçekleştirilecektir.