Menu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 

Hakkımızda

Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi olan ADALASTİK, 2000 yılında kurulmuş bir işletmedir. Kısa sürede sektörde öncü, müşteriler tarafından tercih edilen tedarikçi haline gelmiş,  aranan bir firma olmuştur. Bakış açısını ve hizmet alanlarını devamlı değiştirmeyi ilke edinmiştir. Sahip olduğu imkanlar dahilinde yüksek kalite ve uygun fiyat ile piyasaya hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu karışım tesisiyle kendi kauçuğunu üreten, ürettiği kauçuğu malzeme ve performans laboratuarlarında ileri teknolojisi ile test etmektedir. Müşterilerini mühendislik altyapısıyla destekleyen, kalıp hanesi ile tüm kalıpları ve üretim ekipmanlarını kendi bünyesinde imal edebilen ADALASTİK,Otomotiv sektörüne değer katan geliştirici tedarikçi konumundadır. 


Yüksek teknolojiye önem veren
ADALASTİK,tüm makine ve ekipmanlarını son teknolojiye uygun hale getirmek adına gerekli yatırımları gerçekleştirmektedir. Hali hazırda tüm tecrübesiyle üretimi sürdürdüğü kauçuk Ürünlerde kullanılan kauçuğun dünya standartlarında stabil parametreler ile üretiminin sağlanabilmesi amacıyla karışım üretim tesisi yatırımı gerçekleşmiştir. Dünya devi otomotiv üreticileri ile geliştirici tedarikçi olarak çalışan ADALASTİK,yetkin kadrosu ve son teknoloji makine ekipman parkuru ile sektörüne öncülük eden firma haline gelmiştir.