Menu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 

Kalite Politikamız

Günümüz rekabet dünyasında firmaların ayakta durabilmeleri için; müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre üretim yapmaları, toplam kalite felsefesine göre organize olmaları zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle ADALASTİK Kauçuk ve Makine Sanayi olarak kalite politikamız;

Ürün kalitesinde, sevkıyat performansında ve tüm ilişkilerimizde “ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve BEĞENİSİ ’’  ni kazanmak.               

Kalite iyileştirme çalışmalarının kalite standartlarına uygun bir şekilde sistematik ve planlı bir şekilde yürütmek ve sürekliliğini sağlayarak, teknolojik ve sanayi alanındaki gelişmeleri firmamız bünyesinde uygulamaya yönelik  “ SÜREKLİ İYİLEŞME  ’’ çalışmalarını yapmak ve desteklemek.

Gelecekteki gelişmelere yetişebilmek için “YENİLİKÇİLİK, VERİMLİLİK ve ÇEVREYE SAYGI ’’ temel ilkelerini ön plana çıkarmak.

Müşteri odaklı üretimimizde kalite mükemmelliğini oluşturma ve sunmada tüm paydaşlarımızla ekip ruhunu oluşturarak  “ TOPYEKÜN KALİTE ’’ anlayışını tüm alanlarda benimsemek ve muhafaza etmek.

Üretim ve üretime etki edecek bütün unsuraların göz önünde bulundurarak “RİSK ÖNLEME TEMELLİ” çalışmaları firma geneline yayarak oluşabilecek risklerin önüne geçmek.

Hatayı önleme, fire ve değişimlerde standardı yakalamak.                                        

ADALASTİK KAUÇUK ve MAKİNA SANAYİ Genel Müdürü olarak ben bu politikanın uygulanacağını ve etkinliğini takip edeceğimi taahhüt ederim.